İyi Yaşa

cigdem-cakir-ozkan-turkoglu

21 Günde Yaz Vücudu Challenge

karın kası egzersiziHer vücut yaz vücududur, fakat yaz başlamadan önce fazla kilolarından kurtulmak ve kas oranını artırmak isteyenlere İyi Yaşa eğlenceli, dinamik ve etkili bir seri yarattı! 21 gün boyunca uygulayabileceğin harika bir egzersiz programı ile yaz vücuduna çok kısa sürede ulaşabilirsin.

Çiğdem Çakır’ın yarattığı dinamik ve etkili fitness dersleri ile yaza gümbür gümbür gireceksin! Tek dikkat etmen gereken, senin için hazırladığımız programa uymak! Güç ve özgüven seni her zaman ileriye taşır, bu seri sayesinde gücünü farkına varacaksın! İşte Yaz Vücudu Serisine buradan ulaşabilirsin.

Yaz Vücudu Serisi toplam 21 günden oluşuyor. 19 gün boyunca vücudunun her bölgesini çalıştıracağın kuvvet ve kardiyo derslerinden oluşan programda dinlenmek için 3 günün var. 21 gün boyunca aynı sırada 6 farklı antrenmanı düzenli olarak uygulayarak maksimum yağ yakımı ve kas gelişimi sağlayabilirsin. Dikkat etmen gereken en önemli nokta, programı düzenli ve istikrarlı bir şekilde uygulamak. 

Programı takip edebilmen için sana özel hazırladığım takvim’e de buradan ulaşabilirsin!

Dilersen Yaz Vücudu Serisini detaylı olarak inceleyelim 

H.I.I.T. 1 Workout 

Yüksek Yoğunluklu Aralıklı Antrenman (High Intensity Interval Training), metabolizmayı hızlandırır, yağ yakımını başlatır. Vücudun direnç ve dayanıklılığını artıran bu egzersiz sayesinde tüm vücudunu aktif olarak çalıştırarak kalori yakımını maksimuma çıkarırken güçleneceksin. Havlunu hazırla terlemek garantili! Derse gitmek için hemen tıkla!

İç-Dış Bacak ve Kalça Odaklı Antrenman

Kalça, bacak ve basen bölgelerine odaklandığımız bu derste alt bedeni güçlendirmek üzerine çalışacağız. Bacak kaslarını güçlendirmek, üst bedeni de doğrudan etkiler. Dengeleyici ve etkili bu derse gitmek için hemen tıkla!

Karın ve Soğuma

Bu odaklı antrenman ile tüm karın bölgeni aktif olarak çalıştırıp bölgesel kas gelişimini destekleyeceksin. Unutma, güçlü bir karın demek, güçlü bir gövde demek. Derse gitmek için hemen tıkla!

H.I.I.T. 2 Workout

İkinci High Intensity Interval Training dersi ile programa kaldığımız yerden devam ediyoruz! Aktif yağ yakımı sağlayacağın bu derste kalp atışların hızlanarak kilo vermeni destekleyeceksin. Derse gitmek için hemen tıkla!

Karın Yakıcı Antrenman

Tüm karın bölgeni aktif olarak çalıştıracağın bu egzersiz parçalı bir kas görünümü için çok etkili! Derse gitmek için hemen tıkla!

 Tüm Vücut Güçlenme (Metabolik Kuvvet Antrenmanı)

Bu derste tüm vücut kaslarını çalıştırarak genel vücut incelmeni sağlayacaksın! Derse gitmek için hemen tıkla!

————————————

21 Gün Yaz Vücudu programını uygulayıp aynada kendine baktığında kendini tebrik et! Harika bir iş başardın! Bu seriyi yaparken kendi fotoğrafını çekip Instagram üzerinden @iyiyasa.app ve #dahaiyibirsen etiketi ile gönderi olarak paylaş, sürpriz hediyeler kazanma şansı yakala! Unutma kendi gücünü keşfetmek çok kolay sadece bir yerden başlaman gerekiyor! 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Fitnessdan yogaya, meditasyondan farkındalığa alanında en iyi eğitmenlerin buluştuğu İyi Yaşa’ya hemen üye ol!

İyi Yaşa Bülten

İndirimlerden ve yeniliklerden haberdar olmak için bültenimize abone ol!