İyi Yaşa

haftalık burç

Haftalık Burç Yorumları

27 Mart – 2 Nisan Haftalık Burç Yorumları’nı senin için derledim! İyi okumalar dilerim 🙂

Haftalık Burç Yorumlarıkoc-burcu-yorumlari

 

KOÇ:

Sevgili Koç, hafta başında bir iş başvurusu yapman veya görüşmeye gitmen söz konusu olabilir. Ayrıca yeni bir eğitime başlamak için de bir hazırlık sürecinde olabilirsin. Dilersen İyi Yaşa‘daki eğitimlere de göz atabilirsin! Kendini geliştirmek ve daha çok kültürlenmek için çabalayabilirsin. Diğer taraftan aile içinde bir taşınma veya yeni bir gayrimenkul sahibi olma haberi alabilirsin. Ayrıca bir hamilelik veya evlenme durumu da söz konusu olabilir. 

Hafta ortasında ise ailen sana maddi destekte bulunabilir, beklemediğin anlarda yardımına koşabilirler. Ev içinde bazı hassas durumlar oluşabilir. Otorite daha baskın şekilde hissedilirken birtakım sürtüşmeler de mümkün olabilir. 

Hafta sonuna doğru ise eğlence hayatına yönelebilirsin. Paranı dengesiz bir şekilde savurman ve zor duruma düşmen mümkün olabilir. Özellikle pazar günü mental olarak rahatlamaya zaman ayırman gerekebilir. İşin kaynaklı fazlaca stres yapıp bağışıklığını ve psikolojini olumsuz etkilemiş olabilirsin.

 

boga-burcu-yorumlari

BOĞA

Sevgili Boğa, hafta başında daha savurgan olabilirsin. Aklın fikrin para harcamakta olabilir, daha dikkatli olmalısın. Diğer taraftan daha takıntılı olabilir,kafanda her şeyi fazlaca büyütüp pireyi deve yapabilirsin. Arkadaşlarınla dertleşmek sana iyi gelebilir, daha mantıklı ve objektif olmana yardımcı olabilirler. 

Hafta ortasında ise duyguların çok çabuk değişebilir. Daha heyecanlı ve umutlu olabilirsin. Ruh halin ve iletişim biçimin daha olumlu olabilir. Fakat bazı arkadaşlarınla aranda sözlü tartışmalar veya gerilimler yaşanabilir. İçine attığın şeyleri birden söyleyebilirsin. 

Hafta sonuna doğru ise evde ailenle aranda problemler yaşanabilir. Anlık olarak ailene patlayabilirsin ve uyum içinde yaşamakta zorlanabilirsin. Abartılı tepkiler ve daha egosal davranışlar ev içinde yaşanabilir. Sorunlarınızı konuşarak çözmek daha iyi olabilir. Diğer taraftan kendine yeni bir hobi bulup kafanı dağıtmaya çalışabilirsin. Bu inişli çıkışlı haftada sana meditasyonun iyi geleceğine eminim!

 

İKİZLER

ikizler-burcu-yorumlari

Sevgili İkizler, hafta başında sosyal hayatın daha canlı ve renkli olabilir. İnsanlarla daha çok iletişim halinde olabilir, onlarla görüşüp program yaparak kendini mutlu ve enerjik hissedebilirsin. Bu süreçte yeni insanlarla da tanışman mümkün. Diğer taraftan ailenle birlikte yeni bir işe atılman, iş hayatında önemli bir başarı elde etmen mümkün olabilir. 

Hafta ortasında ise kariyer hayatındaki başarılarından dolayı kazandığın parayı dikkatli harcamaya dikkat etmeli, savurgan olmaktan uzak durmalısın. Fazla harcama yapmaya meyilli olabilirsin. Ayrıca özellikle kariyer hayatında fazla katı davranman, kendini para kazanmak için çok yorman söz konusu olabilir. Dinlenmeye de özen göstermelisin. 

Hafta sonuna doğru ise daha patavatsız olabilirsin. Düşünmeden konuşman, aniden parlaman ve daha nezaketsiz olman söz konusu olabilir. Arkadaşların seni alttan almaya çalışabilir. Diğer taraftan işle ilgili konularda ailenle bir zıtlık yaşayabilirsin. 

YENGEÇ

yengec-burcu-yorumlari

Sevgili Yengeç, hafta başında kariyerine dair konuları kafana fazlaca takıp işleri kafanda büyütebilirsin. Kariyer hayatın duygusal motivasyonun olabilir. Yeni işlere girişmek, kendi işini kurmak gibi bir gündemin olabilir veya kariyerin için önemli bir girişimde bulunmak için istediğin zamanı yakalayabilirsin. Diğer taraftan ev almak, taşınmak gibi bir gündemin olabilir.

Hafta ortasında ise  arkadaşlarınla eğlenmeye daha çok zaman ayırabilir, onlarla program yapabilirsin. İş hayatında üstlerinle anlaşman daha zor olabilir ve bazı fikir ayrılıkları oluşabilir. Okuyorsan da yurt dışı eğitimi hayallerini gerçekleştirmek için önemli bir adım atabilirsin. 

Hafta sonuna doğru ise arkadaşlarınla aranda maddi meseleler sorun oluşturabilir ve sosyal hayatın kaynaklı fazla harcama yapmaya meyilli olabilirsin. Özellikle pazar günü kafan çok dolu olabilir ve kendi zihninden kaçmak isteyebilirsin. Her şeyi en ince detayıyla düşünmen ve öyle harekete geçmen, daha analizci olman söz konusu olabilir. Zihnini arındırmak, huzurla güne devam edebilmek için Sakin Bir Kalp için Meditasyon dersimize bakmalısın! 

ASLAN 

aslan-burc-yorumlari

Sevgili Aslan, hafta başında gelecek planların ve akademik hayatınla ilgili gelişmelerle ilgilenebilirsin. Yüksek lisans, yurt dışı eğitimi, yurt dışında kariyer gibi bir konuda başvuru ve araştırmalar mümkün. Ayrıca yeni bir dil öğrenmeyi de kafana koyabilirsin. Diğer taraftan özellikle finansal konularda daha duygusal davranmaya ve hemen parlamaya meyilli olabilirsin. Fevri davranmamaya ve sakin kalmaya özen göstermelisin. 

Hafta ortasında ise kariyer hayatına yoğunlaşabilirsin. Ani iş gezileri söz konusu olabilir. Özellikle bir ortaklık antlaşması ya da finansal bir anlaşma söz konusuysa kandırılmamaya dikkat etmeli, etraflıca ve stratejik düşünmelisin. İyi niyetinin suistimal edilmemesine dikkat etmeni öneririm. 

Hafta sonuna doğru ise kariyer hayatında özellikle üstlerinle aranda egosal sebeplerle çatışmalar yaşanabilir veya finansal durumlardan memnun olmayıp tepki gösterebilirsin. Sakin kalmalısın. Diğer taraftan ailevi bir para veya miras meselesi konusunda hakkını araman, enerjini bu alana vermen mümkün. 

BAŞAK

basak-burc-yorumlari

Sevgili Başak, hafta başında işinle ilgili hesap kitap yapabilir, finansal işlerle ilgilenebilirsin. Birtakım ortaklık girişimleri de söz konusu olabilir. Daha fazla para kazanmak için yeni bir girişimin ve fikrin olabilir. Diğer taraftan arkadaş çevren tarafından tanıştırıldığın veya arkadaş ortamında tanıştığın biriyle ciddi bir ilişki fikri kafanda oluşabilir, bir aile kurma düşüncesine yakınlaşabilirsin. 

Hafta ortasında ise arkadaşlarınla değişik aktiviteler yapmak isteyebilir, farklı programlar yapabilirsin. Yeni yerler gezip keşfetmek veya bir yolculuğa çıkmak isteyebilirsin. Diğer taraftan gelecek planların konusunda fikirlerinin değişmesi, farklı bir ülke deneyimlemek istemen söz konusu olabilir.

Hafta sonuna doğru ise daha sabırsız ve tahammülsüz olabilirsin. İnsanlara katlanamaman, uzak kalmak istemen mümkün olabilir. Kendine biraz zaman ayırıp İyi Hisset Esneme dersiyle hem vücudunu esnetip hem zihnini boşaltabilirsin. Bir ilişkin varsa zor bir dönemden geçebilirsin. Duygusal olarak zayıf hissetmen, partnerinle aranızda bir mesafenin oluşması söz konusu olabilir. Bir taraf yeterince sorumluluk almıyor olabilir. 

 

TERAZİ

terazi-burc-yorumlari

Sevgili Terazi, hafta başında partnerinle daha uyumlu olabilir, daha rahat anlaşabilirsin. Ortak fikirleriniz olması ve birbirinize hoşgörülü olmanız söz konusu. Ayrıca ilişkinizi daha da resmileştirecek bir teklif gündeme gelebilir. İlişkin yoksa da kafa yapısı sana uyan biriyle sosyal medya üzerinden tanışabilirsin. Kariyer hayatında ise önemli bir iş teklifi alman, ailenle ortak bir işe girişmen mümkün olabilir. 

Hafta ortasında ise finansal konularda senin için sürpriz ve olumlu gelişmeler yaşanabilir. Ortaklı işler veya paylaşımlı mallar konusunda beklenmedik olumu gelişmeler yaşayabilirsin. Diğer taraftan iş hayatında fazla otoriter, hırslı ve stratejik olabilirsin. Fazla katı davranman mümkün olabilir. Sosyal ilişkilerini olumsuz etkilememesi adına, stresli ve gergin olduğun anlarda yoga ve esneme hareketleri yapabilirsin. 

Hafta sonuna doğru ise bazı arkadaşlarınla egosal sebeplerden tartışabilirsin, beklenmedik gerginlikler ortaya çıkabilir. Partnerin sakinleşmene yardımcı olabilir ve aranızı düzeltmenize yardım edebilir. Sen daha fevri davranırken partnerin sana destek olabilir. 

AKREP

akrep-burcu-yorumlari

Sevgili Akrep, hafta başında iş hayatında hesap kitaplarla uğraşabilir, işyerinden bir zam talebinde bulunabilirsin. Daha yüksek bir pozisyonu ve daha çok parayı hak ettiğini düşünmen ve iş konusunda yeni atılımların olacak olması mümkün. Ayrıca kendine yeni hobiler de edinebilir, bir konuda uzmanlaşmak isteyebilirsin. 

Hafta ortasında ise bir yolculukta biriyle tanışıp çok etkilenebilirsin. Bir ilişki söz konusu olabilir. İlişkin zaten varsa da partnerinle spontane planlar yapıp ani yolculuklara çıkabilirsiniz. Diğer taraftan iş yerindeki insanlarla fikir çatışması içine girmen mümkün. 

Hafta sonuna doğru ise ortaklı işler yapmakta pek başarılı olamayabilir, daha egoist davranabilirsin. Ayrıca bazı arkadaşların seni hayal kırıklığına uğratabilir ve aranıza bir mesafe girebilir.

YAY

yay-burcu-yorumlari

Sevgili Yay, hafta başında aşk hayatın hareketlenebilir. Bir eğlence ortamında biriyle tanışıp etkilenmen ve görüşmeye başlaman söz konusu olabilir. Bir ilişkin varsa da partnerinle ilişkinize boyut atlatmak istemeniz mümkün olabilir. Diğer taraftan bir aile mirası veya aile içindeki bir mal paylaşımı ile ilgili harekete geçebilir, bu konuyla ilgilenebilirsin. 

Hafta ortasında ise işinden bir zam alman veya eline sürpriz bir para geçmesi mümkün olabilir. Paranı daha çok hobilerin için harcaman söz konusuyken daha tutumlu olman ve dolandırılmalara karşı dikkatli olman iyi olacaktır. 

Hafta sonuna doğru ise iş yerinde daha gergin olabilirsin. İşle ilgili konular aniden parlamana sebep olup seni tahammülsüzleştirebilir. Gerginliğini atmak istersen hemen Tüm Vücut Esneme dersimizi uygulamalısın!  Diğer taraftan ailenle kariyerin hakkındaki bir konuda zıt düşebilir, eve kapanmak ve kendini soyutlamak isteyebilirsin.

OĞLAK

oglak-burcu-yorumlari

Sevgili Oğlak, hafta başında ailenin işleriyle ilgilenmen, iş hayatına dair onlara danışıp fikirlerini alman söz konusu olabilir. Ailenle birlikte yeni yatırımlar planlayabilirsin. Diğer taraftan bir evlenme gündemi söz konusu olabilir. Evlenme teklifi alabilirsin, aileler tanışabilir. Evliysen de bir bebek haberi gelebilir 🙂 

Hafta ortasında ise bir ilişkin yoksa aniden aşık olabilir, birinden çok etkilenebilirsin. Daha tutkulu olman, heyecan araman mümkün. Ailen bu duruma karşı da olsa sen büyülenebilir ve romantizm içinde yaşayabilirsin. Objektif olmaya ve gerçeklere gözünü kapatmamaya dikkat etmelisin. 

Hafta sonuna doğru ise paranın hepsini eğlence hayatına harcayabilirsin. Ailen sana maddi olarak destek çıkabilir. Bu süreçte riskli işlerden paranı uzak tutmak ve daha tutumlu olmaya çalışmak  daha iyi olabilir. Diğer taraftan bazı olayları kafana takman ve duygusal olarak depresif hissetmen mümkün. Partnerinle konuşup dertleşmek sana bu konuda iyi gelebilir. Ya da! Kardiyo Dans dersimizi uygulayarak enerjini yükseltebilirsin.  

KOVA

kova-burcu-yorumlari

Sevgili Kova, hafta başında hobilerinle ilgilenebilir ve bu sayede sosyalleşebilirsin. Yeni bir hobi edinmek için yeni bir kursa başlaman da mümkün olabilir. Yeni hobi arayışında İyi Yaşa Atölye derslerini inceleyerek ilgini çekecek konular bulabilirsin! İlgin olan bir konuda eğitim almak isteyebilirsin. Diğer taraftan yeni bir iş teklifi alman veya yeni bir iş başvurunun kabul edilmesi söz konusu olabilir. 

Hafta ortasında ise ailen sana maddi manevi destek verebilir ve işin konusunda seni destekleyebilir. İş yerinden bir terfi veya zam alman, eforunun karşılığını sana vermeleri mümkün olabilir. Bazı insanlar bunu çekemeyip birtakım dedikodular yapabilirler. 

Hafta sonuna doğru ise partnerini ailenle tanıştırabilirsin fakat işler istediğin gibi gitmeyebilir. Ani gerginlikler ve uyumsuzluklar söz konusu olabilir. Diğer taraftan ortaklı bir mal veya para meselesi ile ilgilenmen ve kandırılma potansiyelinin olması söz konusu olabilir, dikkatli olmalısın. 

BALIK

balik-burcu-yorumlari

Sevgili Balık, hafta başında bir gayrimenkul almak, yatırım yapmak gibi konularda düşünceler içinde olabilirsin. Bu konuda ailen sana maddi manevi destek olabilir. Diğer taraftan çocukların varsa enerjini onlara harcaman, ailen için daha çok sorumluluk alman söz konusu olabilir. Ayrıca bir hamilelik haberi de duyabilirsin. 

Hafta ortasında ise hobilerinle daha çok ilgilenebilir, sanatsal ve yaratıcı yönünü ortaya koyabilirsin. Yeni bir hobi edinmen, bir kursa başlaman mümkün olabilir. Ayrıca hayata daha olumlu bakabilir, hayalperest ve merhametli tavrın baskın olabilir. 

Hafta sonuna doğru ise iş arkadaşlarınla anlaşmakta zorlanabilirsin. Sabrını sınayabilirler ve kabalaşmalar söz konusu olabilir. Senin işteki pozisyonunu kıskanan insanlar sinirini bozabilir. Diğer taraftan partnerinle ilişkinde kendini kurban pozisyonuna sokabilirsin. Bir tarafın daha çok emek vermesi ve sorumluluk alması aranızın açılmasına sebep olabilir.

 

Bu haftalık burç yorumları bu kadar! Günlük olarak yorumlara göz atmak istersen “Haftalık Gökyüzü Gündemi” yazıma göz atabilirsin!

Düzenli olarak yayınladığımız haftalık burç yorumlarını kaçırmamak için İyi Yaşa’yı takipte kal!

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Fitnessdan yogaya, meditasyondan farkındalığa alanında en iyi eğitmenlerin buluştuğu İyi Yaşa’ya hemen üye ol!

İyi Yaşa Bülten

İndirimlerden ve yeniliklerden haberdar olmak için bültenimize abone ol!